Topic: Buty Asics Gel-Kayano 26 Zasadniczo po prostu

Obniżając rozmiar o połowę, nie był to jednak wybór osobiście. Moje osobiste stopy zdarzają się poniżej grubości usb przy wejściu z tym wymiarem (który może być wymiarem, który nałożyłem w większości Nike kiedykolwiek). Dodatkowo doświadczyliśmy, że w przedniej części stopy jest zbyt dużo miejsca, ze względu na fakt, że obuwie jest wyjątkowo szerokie. Dodatkowo, jak stwierdził Jones, faktyczny kołnierz treningowy na pięcie będzie miał nieco duży bas-podobny do basu, że w żaden sposób nie doświadczyliśmy problemu wraz z Legendary Responds. Buty Asics Gel-Kayano 26 Zasadniczo po prostu nie mogłem uzyskać świetnej blokady, a także nie ma dużo miejsca pod względem wariancji wraz z solidną konstrukcją sznurowania Nike.

Niezależnie od dodatkowej przestrzeni, nie ma żadnej adoracji w odniesieniu do szerokich stopek z tym obuwiem, co nie jest dokładnie zaskakujące, ponieważ Nike nigdy nie był kumplem dla jaskiniowców.

Jeśli chodzi o gniewną grubość przedniej stopy see here (o ćwierć cala szerszą w porównaniu do Legendary React), jeśli jesteś jedną z tych osób, które filmują twoją nogę co jakiś czas za każdym razem, gdy przybywa własnym krokiem, przewiduj wiele z tego konkretnego obuwie. Rozpocznij teraz naukę własnego podstawowego.

Pamiętaj też, że to nie jest ani świetne, ani nawet złe, ale to, co naprawdę jest zakochane w tym obuwiu, to tak naprawdę to, że śródstopie jest naprawdę o wiele bardziej cienkie buty Asics Mexico 66 Paraty w porównaniu do Legendary Respond, które były obecnie niesamowicie cienkie. Jeśli chodzi o mój osobisty wymiar 7. 5, faktyczna Respond Infinity wyliczyła tylko dwa. dwadzieścia pięć w. (5,7 cm), ponieważ Legendary Respond miał buty Asics Gel-Kayano 25, wrażenie było szersze od dwóch. cztery w ... Wszystko do wyrażenia, jeśli jesteś Sasquatch, nie skończysz na zakładaniu tego szczególnego obuwia, jednak idealnie, będziesz czerpać przyjemność z kilku szarpniętych mięsnych hiperłącz Jack, dlatego jest to https://www.tothnesporty.com/ pół-wygrana .