Topic: Buty Air Force 1 MID nadal przylegają do osoby

Świeża kontynuacja https://www.canalettysport.com/ jest zdecydowanie bardziej ekspansywna. Ten limit 12 cali nie uzyskał żadnej przyczepności wraz z uruchomieniem Większe niż życie. Powiedziawszy to, znam wielu ludzi, którzy mogą ubrać się wyłącznie w Odpowiedzi Większe niż życie, ponieważ jego łapy prawdopodobnie uduszą się podczas podróży. W tej chwili znajdziesz mnóstwo domu, aby uzyskać rozstaw stóp, a także 12-calową ekspansję firmy.

Buty Air Force 1 MID nadal przylegają do osoby. Nigdy nie w trudny sposób, bardziej przypominają chwyt luminescencyjny. Właściwie to doświadczyłem tego pomysłu, ale zdaję sobie sprawę, że zwykle są takie rzeczy, które nie są podobne czas na sportowe buty grające razem z dolną częścią ich całkowitego wyrównania. Kontynuuj, osobiście bardzo polecam podjęcie próby tych ludzi, ponieważ tak naprawdę nie jest to problematyczne, a podwyżki dookoła są dostosowane.

Infinity Perform działa z rzeczywistym, dzięki czemu można wykonywać pomiary. Położyłem wzdłuż siebie zwykły stopień przestrzeni lub pokoju, a to świetne ustawienie nie mogło być zawężone przez elastyczną muchę. Zauważ, że Bernard Legat uśmiechnął się i powiedział mi, że twój pies przesunął się o połowę wyżej, gdy jesteś w Nieskończoności Wystąpił. Nie mógł położyć butów Air Force 1 SAGE LOW, co było głównym powodem, dla którego zamiast nich czuła się lepiej dla jej 12 cali. Nic dziwnego, że mają każdego sportowca trenującego, dlatego nigdy nie byli regularnym klientem:). Twój pies uśmiechnął się i powiedział mi następnego dnia, gdy większość ludzi ćwiczyła na zewnątrz, odnosząc się do jej alternatywnego popularnego buta sportowego Nike Soar Pegasus Turbo para, nakładamy na twoje wystąpienie.

Oceń jedyną rzecz, jaką plastik!

Rozszerzenie przyczepności tkanek

Infinity Perform zawiera mnóstwo plastiku na podeszwie. Gdy podeszwa bawi się na podłodze, znajdziesz plastik. Występ w Nieskończoności będzie trwały i będzie kontynuowany na dystansie ponad 300.

Obroty biegu w check here nieskończoność mają znaczący wpływ na dostosowanie i pomoc.

Pomoc

Twardość jest zauważalnie wyższa. Nadal siedzisz na dość miękkiej pianie, jednak buty Nike Air Force 1 w tym momencie odpoczywają od podeszwy środkowej i otrzymujesz podgląd TPU, który oferuje od pięty pleców do śródstopia, aby uzyskać przyśrodkowe i szerokie aspekty 12 cali. Cała premiera zachowuje się podobnie do uchwytu na osobiste 12 cali. Właściwie nie byłbym zaskoczony, gdy poczułem następującą stałą wartość w sportowym bucie, w tym podeszwie środkowej Start up.